EMBODIMENT ~ نسخه تمرین شخصی

یکی از عوامل بازدارنده تجربه ما در مورد اینکه ما کیستیم ، خود واقعی ، تمایل ما به شناسایی جنبه های هستی ، هویت است. سیستمهای داخلی خانواده اینها را “قطعات” می نامند. تحلیل رفتار متقابل آنها را حالات نفس می نامد.

این شبیه داستان عقابی است که توسط اردک هایی که فکر می کنند اردک است بزرگ شده است.

اگر مدتی مطالعه کرده اید ، می دانید که چقدر مهم است روزانه تمرین برای وحشی تحولات من از هیچکدام از شما نمی خواهم کاری را انجام دهم که من انجام نمی دهم.

اخیراً مردم از من در مورد تمرینات مربوط به سیاست می پرسند – این یک نمونه از نحوه کار من با آن است.

صبح امروز ، در عمل ، تصمیم گرفتم با انزجار خود از ریاکاری برخی سیاستمداران کار کنم. به سختی تمامیت بودن ، درست است؟ برای شخصی تر شدن این موضوع ، من توجه خود را به طور خاص بر روی یک سناتور متمرکز کردم. این به من اجازه می دهد تا تمام بیت های ناخوشایند را فعال کنم.

من ترجیح دادم از هویت محدود یا قسمت هایی که مرا در این تنش ، انزجار من ، باز می کند ، پرده برداری کنم. من از پروتکل Integra استفاده کردم. این بسیار قابل اعتماد برای باز کردن از هویت و شناسایی است. من به راحتی می توانم به عنوان مواد سایه با این کار کنم.

آنچه در مورد کار هویتی جالب است این است که چگونه می تواند ما را در وضعیتی قرار دهد که راهبان و واسطه ها ده ها سال در زندگی خود به دنبال آن هستند. ما با احساس خود در مورد موضوع شروع می کنیم و تقریباً بدون زحمت لایه های محتویات را حرکت داده و منتشر می کنیم.

برای من ، این به معنی غواصی بود تا به خودم اجازه دهم احساس تنفر را احساس کنم و در آن اغراق کنم. تمرین‌کنندگان AAIT تشخیص خواهند داد که چگونه من در این جریان لغزنده هوشیاری یافتم و جریان یافتم. برای بقیه ما ، فقط توجه داشته باشید که چگونه زنجیره ای از محتوای روانشناختی ، هنگامی که به شیوه ای استراتژیک هدایت می شوند ، می تواند هم رنج را تسکین داده و هم سطح بالاتری از هوشیاری را آشکار کند.

بنابراین ، اول ، انزجار.

مقدس تر از تو

محکوم کردن

تنفر و ناامیدی

آرمان گرا

نیروانا ایجاد کنید

آگاهی شوکه شده ، این هرگز اتفاق نمی افتد

ابتکار

زیبایی شگفت انگیز درخشان جهان را ببینید

حالت آگاهی کامل خالی – نیستی پر جنب و جوش

آگاهی از خود بدون هویت

آگاهی از آگاهی من همان آگاهی سناتور است.

من واقعاً ، عمیقا و برای همیشه سپاسگزارم که آنچه از معلمان خود آموخته ام نه تنها می تواند برای کمک به مشتریانم مورد استفاده قرار گیرد ، بلکه می تواند وجود من را نیز تکامل دهد.

تمرین تجسم شما شامل چه چیزی است؟ آیا این کاری است که شما روزانه انجام می دهید؟ با تمرین خود چه نتایجی را تجربه کرده اید؟منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *